Katalog firm

Baas Panel

Baaspanel już od wielu lat dostarcza Wam najlepsze płyty warstwowe, które są wykorzystywane podczas budowli różnych obiektów przemysłowych. Oferujemy Wam nie tylko zakup naszych materiałów ale chcemy Wam także zapewnić fachową pomoc. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytania i doradzą w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Płyty warstwowe

Firma BAAS-PANEL jest obecna na polskim rynku od ponad 10 lat i nieustannie oferuje najwyższej jakości produkty. Na naszej stronie baaspanel.com.pl znaleźć można takie produkty jak:
- płyty z rdzeniem styropianowym,
- płyty z rdzeniem z wełny mineralnej,
- płyty z rdzeniem poliuretanowym,
- drzwi chłodnicze,
- drzwi mroźnicze,
- drzwi gazoszczelne,
- automatykę do drzwi przesuwnych.
Nasza płyta warstwowa powstaje wyłącznie z materiałów dostarczanych przez renomowanych dostawców posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty. Cechuje ją wysoka jakość wykonania potwierdzona wieloma badaniami i certyfikatami jakości. System komór chłodniczych oparty jest na płytach z rdzeniem styropianowym naszej firmy. Jej ogromną zaletą jest wysoka izolacyjność termiczna, a także doskonała jakość.
Stosowane są między innymi w: ubojniach i magazynach mięsa, przetwórniach mleczarskich, piekarniach, sieciach restauracji fast food. Dla każdego z naszych produktów przygotowaliśmy szczegółowe informacje techniczne.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03