Katalog firm

Ewa Czernik

Osoby poszukujące profesjonalnego psychoterapeuty powinny zainteresować się kobietą o nazwisku Ewa Czernik, świadczącą profesjonalne, poparte bogatym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami usługi w tejże branży. Współpracując z nią można liczyć na pełen profesjonalizm i bardzo indywidualne podejście.

Leczenie depresji

Psychoterapeuta Ewa Czernik to profesjonalna pomoc dla osób zmagających się z depresją, nerwicą, zaburzeniami osobowości, wypaleniem zawodowym, lękami, demencją starczą, a także wieloma innymi chorobami. Psychologia oraz psychoterapia jest moją największą pasją. Każdy pacjent jest dla mnie wyjątkowy i staram się, jak najlepiej poznać jego przypadek.
Każda psychoterapia przebiega według indywidualnych potrzeb pacjenta, a także stopni zaawansowania choroby. Skuteczne leczenie depresji Łódź - stosuję wyłącznie nowoczesne metody terapii, które pozwalają odzyskać chęć i motywację do życia. Zmagam się nawet z najcięższymi odmianami choroby. Moim priorytetem jest dobro pacjenta. Zapewniam nie tylko dyskrecję, ale również spokojną atmosferę. Każda osoba może poczuć się w moim gabinecie bezpiecznie oraz komfortowo.
Moja oferta skierowana jest do osób w każdym wieku - młodzieży, dorosłych, a także osób w podeszłym wieku. Pracowałam z osobami niepełnosprawnymi, a także przewlekle chorymi somatycznie. Udzielam również wsparcia opiekunom osób chorych.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409