Katalog firm

Adamex Druk

Zlokalizowana w Łodzi drukarnia tekstylna Adamex Druk kieruje swoją ofertę do producentów odzieży i hurtowni tkanin. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie druku na odzieży, tekstylnych materiałach reklamowych i dzianinach. Zajmuje się projektowaniem wzorów. Gwarantuje wysoką jakość nadruków i terminową realizację zleceń.

Drukowanie tkanin

Drukowanie tkanin nie jest łatwym zadaniem. Tylko nieliczne drukarnie polskie posiadają sprzęt, który pozwala na profesjonalne drukowanie tkanin wysokiej jakości. Większość z nich drogo wycenia swoje usługi, przez co są one niedostępne dla wielu klientów.
Inaczej jest w przypadku drukarni z Łodzi jaką jest Adamex. Jest to firma, która zyskała dobrą reputację właśnie z powodu tego, że łączy profesjonalizm z rozsądnymi cenami. Oferuje wykonanie druku tkanin poliestrowych, zgodnie z precyzyjnymi projektami jakie zapewnia klient. Druk ten może być naniesiony różnymi metodami, które są dobierane względem tego, jaki efekt końcowy pragnie się ostatecznie uzyskać.
Adamex stara się zapewniać swoim klientom świetną obsługę i korzystne ceny, przez co jej oferta jest dostępna dla każdego chętnego. Drukarnia zajmuje się drukowaniem tkanin na tekstylia i odzież, czasami przyjmuje także zlecenia na gadżety reklamowe. W każdym przypadku zapewnia, że klient będzie usatysfakcjonowany z tego jak przebiegła cała współpraca.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709