Katalog firm

Koncept Studio

Jeśli szukają Państwo firmy, która oferuje wykonanie mebli na indywidualne zamówienie i jednocześnie w bardzo przystępnej cenie, to warto zapoznać się z naszą ofertą. Firma Koncept z Lublina oferuje darmowe pomiary, przygotowanie projektu graficznego jak również szybki montaż u klienta.

Meble na wymiar

KONCEPT to doświadczona i godna polecenia firma, która oferuje swoim klientom wysokiej jakości meble na wymiar Lublin w bardzo przystępnej cenie. Zatrudniamy najlepszych fachowców i korzystamy z najlepszego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu meble z najwyższej światowej półki.
Cały czas staramy się podążać za wszelkim nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do zmieniających się trendów oraz ciągle rosnących potrzeb naszych klientów. Nasze eleganckie meble na wymiar są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych pomieszczeń. Oferujemy wyjątkowe meble, które pasować będą zarówno do pomieszczeń klasycznych, jak i również do mieszkań nowoczesnych. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas nie tylko wysoka jakość usług i konkurencyjne ceny, ale również profesjonalne doradztwo oraz szybki czas realizacji podjętych zleceń. Nasza firma realizuje nie tylko krajowe, ale również zagraniczne zlecenia.
Studio Mebli Kuchennych KONCEPT to gwarancja udanych zakupów.

Kontakt

Ulica: Zemborzycka 11

Kod: 20-450

Miejscowość: Lublin

http://koncept-studio.pl/

E-mail: koncept.studio@op.pl

Tel.: 515-141-707


Podobne firmy

MS Meble

Wybierając dla siebie meble, warto zwrócić uwagę na odpowiednią jakość, aby posłużyły nam przez długi czas. Z pewnością meble gotowe kupowane w sklepach nie będą tak dobre jak te, kupowane na indywidu...