Katalog firm

Zeus

ZEUS to profesjonalny zakład pogrzebowy Katowice, który zajmuje się kompleksową organizacją pochówku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Wyróżnia nas rzetelność oraz terminowość. Oferujemy bezpłatny transport zwłok. Dbamy o oprawę muzyczną i florystyczną ceremonii. Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności. Przygotowujemy zmarłego do pochówku.

Kremacja zwłok

Przedsiębiorstwo ZEUS specjalizuje się w profesjonalnych usługach pogrzebowych. Przez kilkanaście lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie i szacunek klientów. Wyróżnia nas nie tylko fachowości, ale również terminowość i troska o klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie odciążyć żałobników w trudnych życiowych chwilach. Jesteśmy przekonani, że włożony przez nas trud zostanie przez Państwa zauważony.
Pragniemy, aby każdy zmarły miał godny i uroczysty pochówek. Świadczymy szereg bezpłatnych usług m.in. całodobowy transport zwłok, natychmiastowa wypłata zasiłku pogrzebowego, czy też organizacja oprawy muzycznej podczas ceremonii. Proponowana przez nas kremacja zwłok Katowice to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale czasami niezbędne.
Urnę można wstawić do rodzinnego grobowca nawet wtedy, gdy od poprzedniego pochówku nie minęło 20 lat. Czasami wstawienie trumny jest niemożliwe ze względu na przepisy. Dokładnie wyjaśnimy Państwu jak przebiega proces kremacji, a także pochówku zmarłego.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Jak bezstresowo zorganizować pochówek dla zmarłej osoby? Firma AAron, posiadająca wieloletnie doświadczenie, profesjonalnie zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. W zakresie świadczonych przez nią...