Katalog firm

Ewa Czernik

Osoby poszukujące profesjonalnego psychoterapeuty powinny zainteresować się kobietą o nazwisku Ewa Czernik, świadczącą profesjonalne, poparte bogatym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami usługi w tejże branży. Współpracując z nią można liczyć na pełen profesjonalizm i bardzo indywidualne podejście.

Sesje indywidualne

Ewa Czernik to kobieta, której obszarem działania jest psychoterapia indywidualna Łódź. Od początku swojej działalności stawia na dobry kontakt z ludźmi i rozmowę, uważając te dwa elementy za podstawę swojej działalności. W związku z indywidualnym podejściem do każdego z klientów, zawsze stara się zbadać dokładnie, co jest przyczyną jego problemów, nie patrząc na niego z góry i zawsze starając się wysłuchać tego, co ma do powiedzenia.
Zawsze zmierza do tego, by wytyczyć mu drogę do wyjścia na prosto i do możliwości poczucia się spokojnie i bezpiecznie, albo po prostu tak, jak potrzebuje się czuć. Czernik zawsze stara się znaleźć najlepsze cechy klienta i wyeksponować je w taki sposób, by sam zwracał na nie uwagę.
Co jednak najważniejsze, jest ona psychoterapeutką, która szczerze wierzy w to, że psychoterapia naprawdę może pomóc, bo zmienia samego człowieka i pozwala mu spojrzeć na samego siebie bardziej przychylnie. Ma zresztą ku temu podstawy, uwarunkowane zdobytym podczas pracy z klientami doświadczeniem.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409