Katalog firm

Petmar

Petmar do zlokalizowana w Lublinie firma oferująca kompleksowy zakres usług związanych z pokryciem dachowym. Petmar oferuje szeroki asortyment obejmujący m.in. takie artykuły jak: papa termiczna, blachodachówka, tarcica, gonty dachowe, blachy, orynnowania, jak również okna dachowe oraz systemy dociepleń. Firma służy również fachowym doradztwem i pomocą przy zakupie i montażu.

Blachodachówka

Kwestia pokryć dachowych w PRL- u była praktycznie całkowicie zdominowana przez eternit. Jedynie ten materiał był łatwo dostępny na rynku. Co więcej był on tani, dzięki czemu praktycznie każdy mógł sobie na niego pozwolić. Na szczęście czasy się zmieniły.
Obecnie strona internetowa http://www.petmardachy.pl/1003/blachodachowki oferuje kilka materiałów, z których można wykonać pokrycie dachowe. Specjaliści firmy Petmar pracują na najpopularniejszych materiałach, takich jak blachodachówka, ale nie boją się też podejmować wyzwań. W ofercie, którą można znaleźć na stronie wymieniane są papy termiczne, a także gonty dachowe. Obydwie metody krycia dachu nie należą do najpopularniejszych i czasem ciężko znaleźć fachowca, który podejmie się stworzenia z nich pokrycia dachowego. A nawet jeśli komuś się uda odnaleźć takiego człowieka, to może mieć wątpliwości co do jego kwalifikacji i profesjonalizmu.
Firma Petmar gwarantuje u swoich pracowników te dwie cechy i bierze na siebie pełną odpowiedzialność za jakość wykonanego zlecenia.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332