Katalog firm

PPHU Ład

Ogród to wizytówka każdego gospodarza. Piękny i zadbany wzbudza podziw sąsiadów oraz gości. Nie zawsze jednak mamy czas, aby odpowiednio się nim zająć. Zbyt długa, od dawna nie skoszona trawa czy drzewka czekające na przycięcie nie muszą być dłużej problemem. Oferujemy profesjonalne usługi ogrodnicze dla każdego!

Wycinka drzew

Niewiele firm polskich działa tak długo jak udało się przetrwać firmie ŁAD, pochodzącej z Łodzi. Już od ponad dwóch dekad świadczy ona usługi ogrodnicze, a także usługi porządkowe na terenie województwa łódzkiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Łodzi. Firma ta przydaje się w różnych sytuacjach, dlatego też posiada wyjątkowo różnorodną klientelę.
Znaleźć tam można zarówno Urząd Miejski w Łodzi, ale także i supermarkety takie jak Biedronka oraz zwykłych obywateli, którzy potrzebują pomocy z usunięciem starego drzewa lub wysoko położonych suchych gałęzi. Firma ŁAD specjalizuje się bowiem w tego typu czynnościach, które wymagają nie tylko precyzji i doświadczenia, ale także odpowiedniego sprzętu, umożliwiającego ich wykonanie.
Jeżeli zatem kogokolwiek interesuje wycinanie drzew Łódź i działająca tam firma ŁAD z całą pewnością pomogą każdemu. Wszystkie zlecenia są przyjmowane szybko i przetwarzane bardzo sprawnie, dzięki czemu żaden klient nie musi długo czekać na pomoc. Jest to doskonała opcja dla każdego!

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357