Katalog firm

Elektro Klima

Firma Elekro Klima znajduje się w Elblągu i świadczy swoje usług i w zakresie montażu instalacji centralnego odkurzania, klimatyzacji i wentylacji, systemów alarmowych i innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Klimatyzacja pomieszczeń

Firma Elektro-Klima wyposaża domy w różnego rodzaju instalacje niezbędne do ich wygodnego użytkowania. W jej ofercie znajdziemy między innymi monitoring, systemy sygnalizowania napadu, czy systemy centralnego odkurzania. To także jeden z niekwestionowanych liderów w branży klimatyzacja pomieszczeń Elbląg.
W asortymencie marki znajdziemy urządzenia klimatyzacyjne różnego rodzaju, na przykład ON-OFF, INVERTER w połączeniach SPLIT lub MULTISPLIT. Oferta jest na bieżąco uzupełniana i aktualizowana tak, by zaspokajać jak najbardziej zróżnicowane wymagania klientów. Firma Eletro-Klima współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, które chcą wyposażyć swoje siedziby w nowoczesne systemy klimatyzacji.
Elektro-Klima dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nią urządzenia charakteryzowały się wysoką jakością i niezawodnością. W połączeniu z konkurencyjnymi cenami sprawia to, że firma z dnia na dzień zyskuje na popularności.

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Firma Sowa z siedzibą w Łodzi świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektu i wykonania ekologicznych instalacji dla domu i firmy. Naszą ofertę produktów reprezentują nie tylko systemy ogrzewające,...