Katalog firm

Jagez

Jeśli poszukują Państwo solidnej firmy wykonującej roboty ziemne, zachęcamy do wizyty na stronie. Firma Jagez świadczy usługi na terenie Łodzi i okolic. Oprócz prac ziemnych i usług transportowych oferujemy wynajem maszyn budowlanych, takich jak koparki, ładowarki, walce drogowe czy młoty wyburzeniowe. Zapraszamy!

Piasek

JAGEZ jest firmą, która działa na terenie Łodzi oraz terenach jej przyległych. Zajmuje się miedzy innymi dostarczaniem na budowę różnego rodzaju maszyn, usługami transportowymi, wydobywaniem, rozbiórkami, burzeniem itp. dostarcza też na budowę piasek Łódź.
Większość informacji na temat działalności i historii tej firmy dostarcza jej strona internetowa. Są tu zdjęcia z jak dotąd wykonanych inwestycji, lista wynajmowanych maszyn i urządzań, ich bardzo szczegółowe opisy. Są także informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach pracowników i oczywiście dane teleadresowe. Przydadzą się one wtedy, gdy zechcemy podjąć współpracę. Lub gdy zechcemy uściślić pewne informacje.
Są również informacje o tym, w jakim kierunku firma rozwija się i zamierza się rozwijać, oraz że czerpie miedzy innymi z Funduszy Europejskich na rzecz Łodzi. Prócz piasku firma ta oferuje i dostarcza na budowy inne materiały sypkie, żwiry, kruszeń tłuczony o różnych frakcjach, ziemię czy glinę. Oferuje też wywóz śniegu w okresie zimowym.

Kontakt

Ulica: Postępowa 56

Kod: 93-347

Miejscowość: Łódź

http://www.jagez.pl/

E-mail: biuro@jagez.pl

Tel.: 602-257-172


Podobne firmy

Trakt

Jeśli prowadzisz prace budowlane i potrzebujesz wynająć ciężkie maszyny takie jak koparki, ładowarki czy też dźwigi, skorzystaj z oferty firmy Trakt z Lublina. Jeśli chcesz aby pracownicy tej firmy za...

Paut

Już wiele obiektów czy budynków jest w pełni zautomatyzowanych, gdy chodzi o sterowanie instalacją grzewczą, dostarczanie jakiejkolwiek energii zasilającej poszczególne urządzenia czy układy, a tym sa...