Katalog firm

Depilatorium

Dzięki nam możesz odzyskać wysoką samoocenę oraz pewność siebie. Sprawimy, że Twoje ciało już zawsze będzie idealnie gładkie i piękne, jeśli tylko zdecydujesz się przyjść do naszego gabinetu Depilatorium. Pracujący u nas specjaliści zajmą się Twoim owłosieniem i skutecznie je usuną, abyś nie musiał się nim więcej przejmować.

Depilacja u mężczyzn

Mogłoby się wydawać, że depilacja to zabieg przeznaczony wyłącznie dla kobiet, tymczasem również panowie coraz chętniej korzystają z tego typu pielęgnacji. Właśnie dlatego salon kosmetyki estetycznej Depilatorium przygotował specjalną ofertę dla panów. Nasza firma specjalizuje się w depilacji laserowej zbędnego owłosienia.
Podczas zabiegów korzystamy z najnowocześniejszego i najbardziej skutecznego sprzętu, jakim są urządzenia firmy Vectus. Pozwala to zaproponować klientom usługi na najwyższym poziomie i gwarantuje skuteczność. Depilacja laserowa dla mężczyzn w salonie Depilatorium w Gdańsku to idealne rozwiązanie dla panów borykających się z nadmiernym owłosieniem na różnych partiach ciała, jak np. plecy czy klatka piersiowa.
Oferowane przez nas zabiegi pozwolą szybko, sprawnie i skutecznie pozbyć się włosków w niechcianych miejscach, a największą zaletą tego rozwiązania jest z pewnością skuteczność. Dla utrzymania efektów zabiegi należy powtarzać w seriach co ok. 8 tygodni. Zapraszamy po szczegółowe informacje na naszą stronę internetową http://depilatorium.pl/gdansk/.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221