Katalog firm

Adamex Druk

Zlokalizowana w Łodzi drukarnia tekstylna Adamex Druk kieruje swoją ofertę do producentów odzieży i hurtowni tkanin. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie druku na odzieży, tekstylnych materiałach reklamowych i dzianinach. Zajmuje się projektowaniem wzorów. Gwarantuje wysoką jakość nadruków i terminową realizację zleceń.

Druk transferowy

Metoda druk transferowy ma wiele zalet, ale rzadko mówi się o jednej z nich. Często podkreśla się, że jest to sposób na stworzenie niezwykle pięknych i dopracowanych grafik, w których ostrość i przejścia tonalne są praktycznie doskonałe. Na tym jednak możliwości tego druku się kończą.
Bardzo ważną zaletą druku transferowego jest to, że praktycznie w żaden sposób nie wpływa on na strukturę tkanin. Wynika to z faktu, że metodę tą stosuje się wyłącznie w przypadku podłoża w głównej mierze poliestrowego (minimum 80 procent poliestru). Stosowanie w takich warunkach farb sublimacyjnych sprawia, że zabarwieniu ulega cała struktura tkaniny, a nie tylko jej część. W ten sposób poliester nie jest w żadnym stopniu zanieczyszczany, co oczywiście przedkłada się na oddychające właściwości tkaniny.
Firma Adamex realizuje profesjonalny druk transferowy, który nie wpływa na strukturę ubrań poliestrowych. Dzięki temu zachowują one swoje oddychające właściwości fizykochemiczne. Oznacza to też, że są to tkaniny komfortowe w noszeniu.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709