Katalog firm

Adamex Druk

Zlokalizowana w Łodzi drukarnia tekstylna Adamex Druk kieruje swoją ofertę do producentów odzieży i hurtowni tkanin. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie druku na odzieży, tekstylnych materiałach reklamowych i dzianinach. Zajmuje się projektowaniem wzorów. Gwarantuje wysoką jakość nadruków i terminową realizację zleceń.

Druk sublimacyjny

Technologia druku sublimacyjnego pozwala na uzyskanie możliwie jak najlepszych efektów wydruku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu farb sublimacyjnych, odpowiedniego papieru i specjalnej, zgrzewającej prasy. Połączenie tych trzech czynników sprawi, że uzyskane w ten sposób efekty będą prezentowały się bardzo ciekawie. Takie rozwiązanie ma dla ciebie firma Adamex Druk. Więcej szczegółów dowiesz się odwiedzając stronę https://www.adamexdruk.pl/druk-sublimacyjny/.
Druk sublimacyjny wykonuje się poprzez malowanie określonego wzoru na papierze z wykorzystaniem farb sublimacyjnych. Następnie arkusz wkłada się wraz z materiałem poliestrowym do specjalnej prasy, która zgrzewa ów wzór ze strukturą tkaniny. Jest to możliwe dzięki specjalnym właściwościom poliestru, który wykazuje dość dużą wrażliwość na działanie bardzo wysokich temperatur.
Firma Adamex również korzysta z tej technologii. Dzięki niej uzyskane w ten sposób grafiki, charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Co więcej, są one też odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych. Nie szkodzi im woda i światło UV. Dzięki temu uzyskany w ten sposób efekt będzie trwały i dopracowany.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709