Katalog firm

Adamex Druk

Zlokalizowana w Łodzi drukarnia tekstylna Adamex Druk kieruje swoją ofertę do producentów odzieży i hurtowni tkanin. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie druku na odzieży, tekstylnych materiałach reklamowych i dzianinach. Zajmuje się projektowaniem wzorów. Gwarantuje wysoką jakość nadruków i terminową realizację zleceń.

Druk na tkaninach

Profesjonalny druk na tkaninach, to nie tylko kwestia doboru odpowiedniej technologii. Istotny jest również wybór odpowiedniego materiału. Od tego zależy bowiem nie tylko wygląd nadruku, ale też jego jakość. Zaleca się, by druk na tkaninach był wykonywany jedynie na nośnikach zawierających poliester. Ta "złota zasada" jest jednak czasem łamana. I to z różnym skutkiem!
Firmy specjalizujące się w podobnych projektach, bardzo często korzystają z materiałów powierzonych przez klientów. Niestety, często są to materiały, które nie spełniają określonych założeń technicznych. Istnieje bowiem możliwość zrealizowania nadruku nawet i na takich powierzchniach, aczkolwiek klienci muszą się liczyć z konsekwencjami podjęcia takiej decyzji.
Reasumując, firma Adamex realizuje postawione zadania w pełni profesjonalnie i w oparciu o dobrej jakości nośniki. Niemniej istnieje możliwość wykonania nadruku na tkaninach powierzonych, w tym też i na takich, które nie spełniają określonych założeń technicznych. Ważne, by klient wiedział o wynikających z tego faktu konsekwencjach.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709