Katalog firm

Adamex Druk

Zlokalizowana w Łodzi drukarnia tekstylna Adamex Druk kieruje swoją ofertę do producentów odzieży i hurtowni tkanin. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie druku na odzieży, tekstylnych materiałach reklamowych i dzianinach. Zajmuje się projektowaniem wzorów. Gwarantuje wysoką jakość nadruków i terminową realizację zleceń.

Druk cyfrowy na tkaninach

Realizacja projektów z zakresu druku cyfrowego na tkaninach jest zawsze obarczona pewnym ryzykiem. Niemniej jest to skuteczny sposób wprowadzenia modnych, a zarazem gustownych rozwiązań dekoracyjnych. Czym zatem wyróżnia się druk cyfrowy na tkaninach?
Pierwszą, a zarazem najważniejszą cechą jest oczywiście odporność na czynniki zewnętrzne, w tym na działanie wody i promieniowania UV. Oznacza to, że zastosowane w ten sposób barwy są trwałe i nie tracą swoich właściwości nawet po bardzo długim oddziaływaniu światła słonecznego.
Kolejnym atutem takiej formy druku jest możliwość wykorzystania wyłącznie naturalnych i bezpiecznych dla środowiska barwników. Dzięki temu drukowana cyfrowo tkanina jest bezpieczna dla otoczenia, w tym również dla samego człowieka.
Podsumowując, firma Adamex specjalizuje się w realizacji projektów graficznych, które - dzięki specyficznej technologii wykonania - charakteryzują się ciekawie zaprojektowaną stylistyką. I właśnie dlatego warto zdecydować się na takie realizacje.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709