Katalog firm

A-AAron

Jak bezstresowo zorganizować pochówek dla zmarłej osoby? Firma AAron, posiadająca wieloletnie doświadczenie, profesjonalnie zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. W zakresie świadczonych przez nią usług znajduje się transport zmarłych, oprawa pogrzebu, załatwianie spraw urzędowych, kremacje i ekshumacje.

Trumny

AARON to wysokiej jakości usługi pogrzebowe dedykowane wszystkim osobom, niezależnie od wyznawanej wiary. Zakład cieszy się świetną renomą wśród klientów. Kompleksowe wsparcie, niskie ceny, a także pełna terminowość, to gwarancja dobrze zorganizowanej uroczystości pogrzebowej.
Samodzielne planowanie pochówku wymaga nie tylko czasu, ale również znajomości aktualnie obowiązujących przepisów. Warto zgłosić się po pomoc fachowców, którzy wesprą nas w trudnych chwilach. W skład świadczonych usług wchodzi m.in. kremacja zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, obsługa muzyczna, dostarczenie tablic i obrazków, obsługa i transport żałobników, a także wiele więcej. Trumny Katowice - w asortymencie znajduje się kilkadziesiąt różnych modeli, które wyróżniają się solidnym wykonaniem oraz eleganckim wyglądem.
Są to wyroby, które zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Nigdzie indziej nie znajdziemy produktów takiej jakości w tak niskich cenach. W sprzedaży znajdują się także urny, krzyże i tablice.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

ZEUS to profesjonalny zakład pogrzebowy Katowice, który zajmuje się kompleksową organizacją pochówku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Wyróżnia nas rzetelność oraz terminowość. Oferujemy bezpłatny...